Systemy zarządzania treścią (CMS)

Tworzymy zindywidualizowane systemy ułatwiające i częściowo automatyzujące zarządzanie treścią serwisów internetowych. Podstawowym jego zadaniem jest oddzielenie treści serwisu od wyglądu (sposobu prezentacji) i umożliwienie jej modyfikacji przez osoby nie posiadające specjalistycznej wiedzy. Nie korzystamy z gotowych schematów. Nasze oprogramowanie tworzone jest na podstawie konkretnych, indywidualnych wymagań klienta. Dzięki temu otrzymuje on system dokładnie odpowiadający jego wymaganiom.
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w tworzeniu i eksploatacji tego typu systemów oraz zbieraniu opinii i uwag od ich użytkowników, jesteśmy w stanie zaprezentować klientom szeroką gamę możliwości i ustalić szczegółowe wymagania. W ten sposób klient otrzymuje zindywidualizowane rozwiązanie spełniające wszystkie jego wymagania i nie musi dostosowywać ich do istniejącego systemu, a z drugiej strony nie musi płacić za funkcjonalności, które nie są mu potrzebne.
Nasze systemy umożliwiają także zautomatyzowanie niektórych czynności np. związanych z korespondencją i kontaktami z klientami, administracją i wysyłką newsletterów, pobieraniem danych z serwisów zewnętrznych itp.
Przygotowywane przez nas systemy umożliwiają łatwą integrację z istniejącymi strukturami organizacyjnymi klienta wraz z podziałem kompetencji, uprawnień i dostępów dla poszczególnych grup pracowników.

Tworzone przez nas systemy CMS mogą być dostosowane do zarządzania treścią dowolnych serwisów internetowych, nawet wykonanych przez inne firmy.

W przypadku posiadania kilku serwisów internetowych lub wersji językowych, możliwe jest zintegrowanie zarządzania wszystkimi serwisami z jednej aplikacji.

We współpracy z naszymi specjalistami zajmującymi się pozycjonowaniem oraz e-marketingiem, nasze systemy CMS od razu budowane są w sposób dostosowany do współpracy z wyszukiwarkami oraz umożliwiający zastosowanie zaawansowanych narzędzi analitycznych i statystycznych.