Serwis komputerowy

Oferujemy kompleksowy serwis urządzeń w zakresie napraw, konserwacji i modernizacji sprzętu komputerowego, drukarek, monitorów i urządzeń peryferyjnych, oraz całego systemu informatycznego Państwa firmy.

Możecie Państwo wybrać dogodną dla siebie formę serwisowania:

  • umowę serwisową, która obliguje nas do stałego nadzoru nad Państwa sprzętem i oprogramowaniem oraz zapewnia korzystną, stałą cenę naszych usług
  • wezwania na telefon – doraźna pomoc w przypadku awarii sprzętu lub oprogramowania u klienta

Umowa serwisowa zapewnia:

  • Pierwszy przegląd komputerów GRATIS!
  • 10 % upustu na usługi związane z tworzeniem oprogramowania i prezentacji WWW
  • Możliwość zakupu sprzętu komputerowego po cenach preferencyjnych

Proponujemy Państwu sporządzenie umowy serwisowej na okres próbny, w celu sprawdzenia jakości naszych usług!

Nasza oferta obejmuje również sprzedaż i obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną zakupionego u nas sprzętu komputerowego, drukarek, monitorów i urządzeń peryferyjnych oraz stałe zaopatrzenie w materiały eksploatacyjne do drukarek, w tym także zamienniki.

Obsługa gwarancyjna i pogwarancyjna, zawiera usługi z różnym czasem reakcji dla różnych urządzeń i systemów, poczynając od warunków standardowych, aż do zapewnienia 4-godzinnej reakcji na miejscu - w Państwa siedzibie.

Zapewniamy sprzęt zastępczy na czas naprawy*.

Gwarantujemy krótki czas usuwania usterek oraz zapobieganie ich powstawianiu, dzięki stałemu kontrolowaniu, przeglądom i konserwacji urządzeń i oprogramowania. Dodatkowo oferujemy Państwu przygotowanie, regularnie uzupełnianej, ewidencji sprzętu komputerowego.

Nasi specjaliści zapewnią doraźną pomoc przez telefon, pomogą w sprawach związanych z obsługą urządzeń i konfiguracją oprogramowania.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

* W zależności od warunków umowy.